Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shitet makine Opel Astra Karavan
 
Letra te paguara deri ne shtator 2017
Te Dhenat:
Cmimi: 2,000 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: Opel, Astra
Karburanti: Nafte
Lloji kambios: Kambio manuale
Nr dyerve: 4/5 dyer
ABS: ABS ne 4 rrota
Kontrolli klimes: Me kondicioner
 Viti i prodhimit:1999
 Kubatura:1.7
 Ngjyra:Ulliri
Karakteristika: ESP(Electronic Stability Program), Xhama elektrik, Fener për mjegull

- Shume ekonomike
- Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
- Te gjitha sherbimet e bera (vaj filtra zinxhir motorri komplet me te gjithe aksesoret e saponderruar).
- Kasetofon me CD MP3 etk etj
- Motorr diesel (gjerman) 1999 look 2001.
 
 Shitet ose Nderrohet me makin 4x4 +- diferencen. E gatshme per cdo lloj prove/kontrolli.
 

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355699116202
Tiranë

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


alba
Njoftimet e fundit
Shitet makine Audi A7
Cmimi:   33,000 EUR
Viti prodhimit:  2013
Shitet makine Mercedes-Benz C Class
Cmimi:   7,500 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet makine Mercedes-Benz E220 CD...
Cmimi:   6,350 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Fiat Punto
Cmimi:   1,700 EUR
Viti prodhimit:  1999
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701090148

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet