Shitet makine Opel Astra Karavan
ikub#: 1701090148
2.000 EUR
1999
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
Opel, Astra
Kubatura:1.7, Ngjyra:Ulliri,
ESP(Electronic Stability Program), Xhama elektrik, Fener për mjegull
- Shume ekonomike
- Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
- Te gjitha sherbimet e bera (vaj filtra zinxhir motorri komplet me te gjithe aksesoret e saponderruar).
- Kasetofon me CD MP3 etk etj
- Motorr diesel (gjerman) 1999 look 2001.
 
 Shitet ose Nderrohet me makin 4x4 +- diferencen. E gatshme per cdo lloj prove/kontrolli.
 

NJOFTIMET E FUNDIT
2004
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6.700 €
2006
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.300 €
1992
Durrës
Nafte
Kambio manuale
250.000 LEK
2005
Tepelenë
Nafte
Kambio manuale
5.500 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.000 €
2003
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6.500 €
2000
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
i papercaktuar
2000
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4.500 €
2004
Durrës
Nafte
Kambio automatike
4.700 €
2006
Tirana e Re
Nafte
Kambio manuale
9.000 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio gjysem automatike
6.400 €
2003
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2009
Tiranë
Benzine
Kambio gjysem automatike
6.200 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio gjysem automatike
11.700 €
1989
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
150.000 LEK
2006
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
8.700 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7.600 €
2007
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
5.600 €
2007
Tiranë
Benzine
Kambio gjysem automatike
8.900 €
2004
Tiranë
Benzine
2.800 €

Shfleto artikuj te tjere per: OPEL ASTRA
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701090148
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved