Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shitet makine BMW X3 nga Auto City 
 
Super full option dhe ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove
Te Dhenat:
Cmimi: 7,700 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: BMW, Seria X
Karburanti: Nafte
Lloji kambios: Kambio automatike
Nr dyerve: 4/5 dyer
Kontrolli klimes: Klima
 Viti i prodhimit:2005
 Kilometra te bera:232,000
 Kubatura:3.0
Karakteristika: Navigator, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Sedilje me ngrohje, Sensor parkimi

- Fener me lupa xenon - Bixenon
- Tapiceri lekure njyre tulle shume e bukur
- Klima dixhitale bizona
- Komando ne timon
- Navi i madh multifunksional
- Xhama te zinj origjinal
- Disqe alumini BMW origjinal me goma 80%
 
 
Dokumenta te paguara deri ne Gusht 2017
 

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355699509999
Tiranë
Per me shume nga Auto City

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


alba
Njoftimet e fundit
Shitet makine Volkswagen Polo
Cmimi:   3,500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Volkswagen Touran
Cmimi:   4,800 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Volkswagen Jetta
Cmimi:   12,000 EUR
Viti prodhimit:  2011
Shitet makine Suzuki Alto
Cmimi:   2,350 EUR
Viti prodhimit:  2004
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701110160

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet