Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shitet makine Fiat Panda Autocarro
 
Shitet Fiat Panda Autocarro 1.1 benzine Viti 2005, me dogane, manuale, e sapoardhur nga italia, ne gjendje perfekte, 90.000km origjinale.
Te Dhenat:
Cmimi: 2.880 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: Fiat, Panda
Perdorimi:
Karburanti: Benzine
Lloji kambios: Kambio manuale
Nr dyerve:
ABS:
Kontrolli klimes:
 Viti i prodhimit:2005

Ideale per Menaxher dhe distributore te vegjel brenda qytetit, makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per çdo lloj prove. Çmimi Okazion 2880€ 0662162604 0692066552 viber watsap


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355662162604
Tiranë

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


alba
Njoftimet e fundit
Shes W Polo, viti 2004, manual, 1.4...
Cmimi:   3.500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shes W Polo, viti 2004, manual, 1.4...
Cmimi:   3.500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Volkswagen Touran
Cmimi:   4.800 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Citroen SAXO
Cmimi:   1.400 EUR
Viti prodhimit:  2001
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: AutoLosha
ikub #:
1701110175

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV