Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shitet makine Volkswagen Sharan
 
Shitet Volkswagen Sharan 2.0 Benzine+Gas Viti 2004
Te Dhenat:
Cmimi: 4.400 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: Volkswagen, Sharan
Perdorimi:
Karburanti: Benzine/Gaz
Lloji kambios: Kambio automatike
Nr dyerve:
ABS:
Kontrolli klimes:
 Viti i prodhimit:2004

Me dogane te paguar, e sapoardhur nga Hollanda, Autimatike, 7 vendeshe, Ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe tapicerie. Me gançe nga mbrapa. Impjant gazi i sapomontuar dhe i rregistruar ne letra me 2 vjet garanci. Çmimi 4400€ 0662162604 & 0692066552 Viber Whatsap Jemi ne Autostraden Tirane - Durres perballe QTU


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355662162604
Tiranë

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


alba
Njoftimet e fundit
Shitet makine Volkswagen Jetta
Cmimi:   12.000 EUR
Viti prodhimit:  2011
Shitet makine Suzuki Alto
Cmimi:   2.350 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Mercedes Benz C-Class
Cmimi:   4.300 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makien Volkswagen Golf 4
Cmimi:   2.600 EUR
Viti prodhimit:  2002
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: AutoLosha
ikub #:
1701110177

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV