Shitet makine Mercedes-Benz B200 Bluefficency
ikub#: 1901080149
FOTO GALERI
1/6
13.500 EUR
2012
Tiranë
Nafte
114000
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasi B
Kubatura:1987, Ngjyra:Gri e erret, Targa:Te huaja,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

: 069 983 7971 

 

-MERCEDEZ B KLASS 200 BLUEFFICENCY 

-MODELI AVANTGARDE

-KAMBIO AUTOMATIKE 

-114.000 KM ORIGJINALE 

-SYSTEM ECO ( FIKET DHE NDIZET TRAFIK ) 

-DYSTRONIC SYSTEM (MAKINA FRENON VETE NE RAST AKSIDENTI ) 

-SENSORE PARKIMI ORIGJINAL (PARA&MBRAPA) 

-SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE 

-TAPICERI LEKURE 

-SEDILJET E MBRAPA ME ULESE PER FEMIJE

-NAVIGACION SYSTEM , BLUTOOTH , AUX 

-PASQYRAT ME PALOSJE ETJ ETJ 

 

 

-ME DOGANE TE PAGUAR ! 

-SAPO ARDHUR NGA JASHTE !! 

-GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ 

 

: 069 983 7971

 

NA NDIQNI NE 

FACEBOOK : Frenk Auto Quality

INSTAGRAM: frenk_auto_quality
+355699837971
Tiranë


+355699837971
Tiranë


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
9.200 €
NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.400 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.990 €
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
18.500 €
2001
Fier
Nafte
Kambio manuale
2.700 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.500 €
2014
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
i papercaktuar
2011
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
29.000 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
15.900 €
2015
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
37.000 €
2012
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
19.800 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
6.300 €
2009
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
5.500 €
2007
Benzine
Kambio automatike
3.900 €
2015
Nafte
Kambio automatike
23.900 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2003
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.400 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.900 €
2004
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.800 €
2005
Tirana e Re
Nafte
Kambio automatike
6.500 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ B CLASS SHITET
Postuar nga: Games
ikub #:
1901080149
Copyright © 2006 -2019ikub.al shpk, All Rights Reserved