Shitet makine Volkswagen Passat CC
ikub#: 1901110039
FOTO GALERI
1/11
18.000 EUR
2015
Tiranë
Nafte
121000
Kambio automatike
Volkswagen, Passat
Kubatura:2000, Ngjyra:E Bardhe, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board
VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion 
• Viti fund 2013 
• 121.000KM
• Kambio automatike +F1 
• 2 Çelsa 
• Start/Stop•Ndezje me buton•Hapje/Mbyllje me gisht 
• Sensor parkimi 360 grad + autoparking • Sensor shiu / Sensor dritash 
• Sedilje me ngrohje dhe ftohje + masazh 
• Xhama te zinj origjinal 
• Sistem Comfort - Sport Amortizimi 
• Perde elektrike 
• Pasqyra me palosje 
• Pilot automatik • Navigator • Memory Card • Bluetooth • Telefon
• Goma 90%
Makina eshte full options dhe ne gjendje perfekte me dokumenta te paguara.
CMIMI- 18.000€
CEL: 0693222241 Whatsapp-Viber Auto TargeT Facebook-Instagram+355693222241
Tiranë


+355693222241
Tiranë


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
9.200 €
NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.400 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.990 €
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
18.500 €
2001
Fier
Nafte
Kambio manuale
2.700 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.500 €
2014
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
i papercaktuar
2011
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
29.000 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
15.900 €
2015
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
37.000 €
2012
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
19.800 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
6.300 €
2009
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
5.500 €
2007
Benzine
Kambio automatike
3.900 €
2015
Nafte
Kambio automatike
23.900 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2003
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.400 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.900 €
2004
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.800 €
2005
Tirana e Re
Nafte
Kambio automatike
6.500 €
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET VOLKSWAGEN PASSAT
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1901110039
Copyright © 2006 -2019ikub.al shpk, All Rights Reserved