Shitet makine Lancia MUSA
FOTO GALERI
3,300 EUR
2007
Durrës
Nafte
220000
Kambio manuale
Lancia, MUSA
Kubatura:1300, Ngjyra:E Zeze, Targa:Shqiptare,
Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull

Lancia Musa në shitje, 1.3 naftë, 2007, transmision manual.

Makinë shumë ekonomike dhe e rehatshme deri në 4 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: LANCIA MUSA
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001080127
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved