Shitet makine Mercedes-Benz SLK Cabriolet
7,500 EUR
2005
Durrës
Benzine
134000
Kambio manuale
Mercedes-Benz, Klasa SLK
Kubatura:2000, Ngjyra:Gri, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Mercedes Benz SLK Cabriolet, kompresor benzine 2.0, Full ekstra, viti 2005, Kambio manual.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 2 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ SLK SHITET
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001080133
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved