Shitet makine Renault Kangoo
FOTO GALERI
3,700 EUR
2009
Durrës
Benzine
167000
Kambio manuale
Renault, Kangoo
Kubatura:1600, Ngjyra:Blu, Targa:Shqiptare,
Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull

Renault Kangoo në shitje, 1.6 benzinë, 2009, transmision manual.

Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: RENAULT KANGOO
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001080128
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved