Shitet makine Volkswagen Jetta
FOTO GALERI
7,500 EUR
2012
Durrës
Benzine/Gaz
111000
Kambio manuale
Volkswagen, Jetta
Kubatura:2000, Ngjyra:E Zeze, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Volkswagen Jetta ne shitje 2.0 Benzine dhe Gas, Viti 2012, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: VOLKSVAGEN VOLKSVAGEN JETTA
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001080126
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved