Shitet makine Volvo XC90
FOTO GALERI
EUR
2010
Durrës
Benzine/Gaz
168000
Kambio automatike
Volvo, XC90
Kubatura:3200, Ngjyra:Vishnje, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Volvo XC90 në Shitje 3.2 Benzine, Viti 2010, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 6 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET VOLVO XC90
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001080131
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved