Shitet makine Mercedes-Benz ML350 Bluetec
22,500 EUR
2013
Durrës
Nafte
87000
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasa ML
Ngjyra:Gri, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ SHITET
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001090102
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved