Shitet makine Mercedes-Benz R350 BLUETEC
FOTO GALERI
16,000 EUR
2012
Durrës
Nafte
220000
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasa R
Ngjyra:Gri e erret, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES MERCEDES BENZ MERCEDES BENZ R-CLASS
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2001160060
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved