Shitet makine BMW 328i xDrive
FOTO GALERI
13,000 EUR
2013
Durrës
Benzine
120000
Kambio automatike
BMW, Tjeter
Kubatura:2000, Ngjyra:Bezhe, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

? Marka,Modeli: BMW 328I Xdrive
? Viti: 2013
? Kambjo: automatike
? Lenda Djegese: benzin
? Targa: dogane
? Km: 120.000
? Ngjyra: Orion Silver (bezhë)
? Opsionet shtese: motor 2.0 benzin 4x4 Xdrive, navigator, clima, kamera parkimi, start stop, key less go, blind spot, sedilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie, sallon lëkure, etj.
? Vendodhja: Durres
? Cmimi: 13.000€
? Telefon:+355692497771
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: BMW
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2004030128
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved