Shitet makine Volkswagen Touran
FOTO GALERI
4,200 EUR
2006
Durrës
Nafte
197000
Kambio automatike
Volkswagen, Touran
Kubatura:2000, Ngjyra:Blu, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

? Marka,Modeli: Volkswagen Touran 2.0 Diesel
? Viti: 2006
? Kambjo: Automatike
? Lenda Djegese: Diesel
? Targa: Dogane
? Km: 197 000 km
? Targa: Dogane
? Ngjyra: Gri
? Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, full extra, 6+1 vende, clima, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te zinj dhe sensore parkimi
? Vendodhja: Durres
? Cmimi: 4 200€ i diskutueshem
? Telefon: +355692497771
+355692497771
Durrës

+355692497771
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: VOLKSVAGEN
Postuar nga: nrgmotors
ikub #:
2005040058
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved