Shitet makine Audi A5
ikub#: 2006300035
FOTO GALERI
8,200 EUR
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
Audi, A5
Kubatura:3000, Ngjyra:E Kuqe, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board
Audi A5-3.0 Diesel ,Viti Prodhimit 2007 me 149.000 milje , kamio automatike , sallon lekure , sedilje elektrike , navigator , cd player , klima , fener LED , drita kseno , xhama te zinj te certifikuar me letra nga Drejtoria e Targave , disqe alumini , letra te gjitha te paguara deri ne 15.01.2021 , sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—8200 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990--- KLODI
Cel-069 45 77 877---ZYRA
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj

+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: AUDI A5 SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006300035
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved