Shitet makine Ford Mustang
ikub#: 2006300033
FOTO GALERI
16,500 EUR
2012
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
Ford, Tjeter
Kubatura:3700, Ngjyra:E Gjelber, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board
Ford Mustang 3.7 Benzin , Viti Prodhimit Fundi 2012 me 44.000 MILJE , kamio automatic , cd player , klima , disqe alumini , drita kseno , letra te gjitha te paguara deri ne 09.09.2020 , sherbimet e sapo bera , vaj filtra ferrota te sapo nderruara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—16.500 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990--- KLODI
Cel-069 45 77 877---ZYRA
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj

+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: FORD MUSTANG SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006300033
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved