Shitet makine Mercedes-Benz E350 Diesel
ikub#: 2006300032
FOTO GALERI
12,999 EUR
2010
Tiranë
Nafte
221000
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasa E
Ngjyra:E Zeze, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board
Mercedes Benz E350 Diesel COUPE , Viti Prodhimit 2010 me 221.000 KM , tavan xhami panorama , sallon lekure , sedilje elektrike + fryrje + fryrje , navigator , cd player , klima , disqe alumini , marsha ne timon , drita kseno , letra te gjitha te paguara deri ne 11.06.2021 , sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…
Cmimi-12.999 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990--- KLODI
Cel-069 45 77 877---ZYRA
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj

+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ E CLASS SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006300032
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved