Shitet makine Volkswagen Touran
ikub#: 2006300036
FOTO GALERI
5,900 EUR
2009
Elbasan
Nafte
230000
Kambio automatike
Volkswagen, Touran
Kubatura:1900, Ngjyra:Gri, Targa:Te huaja,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board
VW touran 1.9 TDI kamjo AUTOMATIKE
viti 31-05-2009 4+1 Vende Bi XENON
xhama elektrrik para dhe Mbrapa
kamjo DSG 7 marsha 2/celsa >>
230.000 km me liber sherbimi >
radio CD  USB AUX TELEFON
sapo ardhur nga Zvicra me dogan ????
cmimi 5900€ me TVsH te perfshir
nr Cel +355693703020 WhatsApp+355693703020
Elbasan

+355693703020
Elbasan


NJOFTIMET E FUNDIT
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26,000 €
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13,000 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7,500 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2,100 €
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET VOLKSWAGEN TOURAN
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006300036
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved