Kategorite
Njoftimet e fundit
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICURATIVI per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/09/2016
Punaime
Sostariffe cerca urgentemente 130 Consulenti Inbound Commerciale di Adsl (sede...
Ish Blloku
Deri: 07/03/2017
Punaime
Sostariffe cerca urgentemente 6 Team Leader ADSL
Tiranë
Deri: 07/03/2017
Punaime
Kerkohen Operatore
Tiranë
Deri: 23/02/2017
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ADSL&ENERGIA per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/09/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Analisti di Portafoglio
Tiranë
Deri: 25/02/2017
Punaime
Kerkohet TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ASSICURAZIONI AUTO
Tiranë
Deri: 30/09/2016
Punaime
Kerkohet Team Leader
Tiranë
Deri: 14/10/2016
Punaime
Kerkohen Operatori Inbound
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Prona
Jepet zyra me qira ne zonen e Bllokut
160m²
900€/muaj
Ish Blloku
Prona
Shitet Apartament modern 1+1 tek Myslym Shyri
71m²
102,000€
Myslym Shyri
Punaime
Kerkohet Consulente telefonico – lingua francese
Tiranë
Deri: 10/07/2016
Prona
Jepet me qera Apartament tek Fresku
67m²
18,000L/muaj
Fresku
Prona
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore
46m²
700€/m2
Vlorë
Prona
Shitet Apartament 1+1 prane Kopshtit Zoologjik
80m²
60,000€
Kopshti Zoologjik
Prona
Jepet me qira Ndertese per biznes ne Sauk
800m²
3,000€/muaj
Sauk
Punaime
Ofrohet Vend Pune Consulente Telefonico
Tiranë
Deri: 10/11/2016
Punaime
Kerkohen Operatore via chat in forma scritta
Tiranë
Deri: 25/02/2017
Prona
Jepet me qira Dyqan tek Garda
43m²
350€/muaj
Diga e Liqenit
Prona
Shitet Apartament prane Liqenit
210m²
160,000€
Kopshti Zoologjik
Prona
Shitet Apartament 1+1 tek Unaza e Re
62m²
38,000€
Unaza e Madhe
Punaime
Ofrohet vend pune Web Developer
Tiranë
Deri: 01/07/2016
Prona
Shitet Apartament 2+1 ne Bllok
96m²
140,000€
Ish Blloku
Prona
Shitet Apartament 2+1 afer Zogut te Zi
88.8m²
65,000€
Don Bosko
Punaime
Ofrohet vend pune Data Analyst
Tiranë
Deri: 10/07/2016
Prona
Jepet me qira Zyre afer Bllokut
250m²
1,500€/muaj
Ish Blloku
Prona
Shitet Toke ne Peze Helmes
6000m²
80€/m2
Peze
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Gjykata e Faktit
65m²
75,000€
Myslym Shyri
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Pallatet Agimi
63m²
70,000€
Ish Blloku
Punaime
Ofrohet vend pune Addetto Acquisti
Tiranë
Deri: 10/07/2016
Prona
Shitet Aartament 3+1 tek Fresku
250m²
135,000€
Fresku
Punaime
Kerkohet Contabile
Tiranë
Deri: 10/07/2016
Punaime
Cerchiamo 100 operatori per presa appuntamenti
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Call Center Manager
Tiranë
Deri: 10/07/2016
Punaime
Kerkohen Operator Telefonie ne fushen Shendetesore - GJUHA ITALIANE
Tiranë
Deri: 06/04/2017
Punaime
Kerkohen Operatori Inbound Commerciale
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
Kerkohet Konsulent telefonik per gjuhe italiane
Tiranë
Deri: 10/07/2016
Punaime
Kerkohen Operatore Telefonico - attività di presa APPUNTAMENTI
Tiranë
Deri: 06/04/2017
Prona
Shitet Apartament per lokal tek Marteniteti Ri
111.3m²
160,000€
Brryli
Prona
Shitet Apartament ne Sarande
75m²
55,000€
Sarandë
Prona
Jepet Zyre me qira te Prokuroria e Tiranes
120m²
1,000€/muaj
Sheshi Skenderbej
Punaime
Kërkohen Mësues
Prishtine
Deri: 16/07/2016
Njoftime te tjera
Regjistrohuni ne Kurse IT - TCT (Tirana Center of Technology)
Tiranë
Sherbime
Punaime
Cercha URGENTEMENTE 100 Operatori OUTBOUND
Tiranë
Deri: 12/07/2016
 
Punaime
Ofrohet vend pune Kamarier
Tiranë
Deri: 09/07/2016
Punaime
Kerkohet Infermiere dhe Fizioterapist (Mashku
e papercaktuar
Deri: 08/07/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Baking IT dhe Banking Sales
e papercaktuar
Deri: 08/07/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Kordinator Zyre
Durrës
Deri: 10/07/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Promotore
Tiranë
Deri: 22/07/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Konsulent Shitjesh
Tiranë
Deri: 22/07/2016
Punaime
Ofrohet vend pune operator telefonik
Tiranë
Deri: 09/09/2016
Njoftime te tjera
Shitet Laptop Dell
Tiranë
Elektronike
Prona
Shitet Vile 3+1+BLK ne Korce
210m²
70,000€
Korçë
Njoftime te tjera
Shiten Hard Disqe
Tiranë
Elektronike
Njoftime te tjera
Shitet celular iPhone 4S
Tiranë
Celular
Makina
Shitet makine Volvo V50
Makina eshte me letra te paguara deri ne Mars 2017.
2005
5,000 €
Shkodër
Njoftime te tjera
Shitet kompjuter HP
Tiranë
Elektronike
Makina
Shitet makine Fiat Stilo
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
2002
2,400 €
Fier
Makina
Shitet makine Toyota Yaris
Makina ka motorr 1.0 benzine, eshte me dogane te paguar dhe gati per targa.
2005
3,000 €
Tiranë
Makina
Shitet makine Peugeot 107
Makina eshte me te gjitha dokumentat dhe me siguracion full kasko.
2012
5,300 €
Tiranë
Prona
Shitet Lokal ne Durres
100m²
1,000€/m2
Durrës
Makina
Shitet makine Opel Astra
Makina eshte ne gjendje perfekte.
2000
2,200 €
Fier
Prona
Shitet Ambient Biznesi tek ish Uzina Misto Ma
273m²
1,000€/m2
Yzberisht
Makina
Shitet makine Audi A2
Makin perfekte ardhur ne dt.20.03.2016 nga Bologna Itali.
2002
3,200 €
Fier
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te zgjidhni destinacionin e duhur per pushime
Vjen periudha e pushimeve dhe shumica mendojnë për detin. Mirëpo, ka edhe nga ata që nuk dinë se ç'të zgjedhin mes detit, malit, liqenit, apo fshatit për të kaluar periudhën e pushimeve. Ja nga se mund të niseni për të bërë zgjedhjen e duhur:
Si te rrisim besimin tek vetja
Vleresimi per veten eshte ndjesia qe keni per veten, sa besim keni, sa te permbushur ndiheni. Ai reflekton nese nje person dashuron, pranon apo beson ne ate qe eshte.
Si mund të përmirësojmë konsumin e karburantit te makinës suaj?
Ju mund të përmirësoni konsumin e karburantit virtualisht tek çdo makine duke modifikuar metodën e dhënies se makine dhe metodën e mirëmbajtjes.
Si të zgjasni jetën e baterisë së celularit tuaj
Celularët tuaj mund t’ju lënë në mes të rrugës, si gjatë një bisede pune ashtu dhe në mes të një bisede të ngrohtë.
Si te rigjejme nje dokument te fshire ne kompjuter
Shpesh here ndodh qe per nje arsye apo per nje tjeter te fshijme nga memoria e kompjuterit tone dokumenta te cilat ne fakt do te na duheshin.
Reklame
Greqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris