Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Njoftimet e fundit
 
Shitet Apartament 2+1 prane gjimnazit "Asim V

Shitet i mobiluar, cmimi i diskutueshem.    Zone shume...
99m²
Rr. Elbasanit
135,000€
2+1
Shitet Apartament 1+1 prane Ring Center

Cilesi e larte punimesh me termoizolim dhe fasade te ventiluar, pllaka q...
85m²
Zogu i Zi
1,200€/m2
1+1
Jepet me qera Apartament duplex tek Komuna e

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 kate, ku kati i pare perfshin sallon...
150m²
Komuna e Parisit
800€/m2
Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Bllokut

Apartamenti ndodhet ne katin 9, me ashensor.   I pershtatsh...
72m²
Ish Blloku
1,350€/m2
1+1
Shitet Apartament 2+1 pas Universitetit Europ

Apartamenti ndodhet ne Katin 11 dhe i fundit me pamje nga lumi Lana, ori...
93m²
Ish Uzina Enver
82,000€
2+1
Shitet Apartament prane Kopshtit Zoologjik

Kati i fundit me shfrytezim te tarraces. Cilesi shume e larte e punimeve...
145m²
Kopshti Zoologjik
197L/m2
3+1
Apartament 2+1 + verande tek Ring Center

Apartamenti eshte me termoizolim, parket, kondicionere Mitsubishi. &...
113.66m²
Zogu i Zi
1,200€/m2
2+1
Jepet me qira Apartament 2+1 prane Liqenit Ar

Sip: 105 m2 + 50 m2 verande      
105m²
Diga e Liqenit
500€/muaj
2+1
Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

Apartamenti eshte me punime cilesore.     Gjithash...
117.8m²
Ali Demi
750€/m2
2+1
Shitet Apartament 1+1 prane Kopshtit Zoologji

Gjithashtu shiten dhe parkime nentokesore me cmim 12000 Euro.
80m²
Kopshti Zoologjik
60,000€
1+1
Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni

  Sip brendshme me hipoteke: 109 m2     A...
120m²
Diga e Liqenit
109,000€
2+1
Shitet Apartament 1+1 ne Qender

Prona eshte e pershtatshme per investim dhe per te vjelur qerane mujore....
77.04m²
Sheshi Skenderbej
1,200€/m2
1+1
Jepet me qera Vile ne Lunder

Sip oborri: 350 m2     The villa is located in one...
220m²
Lunder
2,300€/muaj
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shitet Apartament 2+1 prane Condor Center

Apartamenti ndodhet ne Katin 7, me ashensor. Eshte me mobilim te ri dhe ...
83m²
Ish Parku Autobusave
83,000€
2+1
Shitet Apartament 1+1 i mobiluar tek NOBIS

Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes realizohet nëpërmjet Chiller ...
65m²
Tiranë
130,000€
1+1
Shitet Apartamenti 2+1 tek Brryli

Te interesuarit te kontaktojne ne keta numra kontakti:  355682...
79m²
Brryli
700€/m2
2+1
Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

Ai ndodhet ne zonen e pllakave, rreth 50 meter larg detit. Cmimi esh...
71.45m²
Sarandë
630€/m2
2+1
Shitet Magazine ne Paskuqan

Magazina ka edhe nje truall 2500 m2 dhe ka lartesi 4.5 m. Ajo ndodhet bu...
850m²
Paskuqan
650,000€
Shitet Truall ne autostraden Durres-Tirane

Siperfaqja e truallit varion nga 6000m2 – 9000m2. E pershtatshme p...
9000m²
Autostrade
50€/m2
123...>>
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Mbetjet e kafesë për pastrimin e shtëpisë
Mbetjet e kafesë qe ne gjuhen popullore e quajmë llumi, mund te përdoren ne shume aspekte qe lidhem me pastërtinë shtëpiake. Me poshtë po ju përshkruajmë disa përdorime te tilla dhe te thjeshta te ll
Gabime që duhen shmangur në pastrimin e laminatit
Laminati është një material qe përdoret shume ne shtëpi, si për veshje, ashtu edhe për shtrimin e dyshemesë. Është një material i forte dhe i këshillueshëm dhe qe nuk ka pretendime ne mirëmbajtje, meg
Si të arredoni kuzhinën dhe sallonin në një hapësirë të vetme
Te arredoni kuzhinën dhe sallon ne një hapësirë te vetme është me e thjesht se cmund te mendoni. Ajo qe vërtet ka rëndësi është zgjidhni stilin e përshtatshëm për këto dy ambiente, vetëm ne këtë mënyr
Si të lajmë enët prej inoksi
Këto enë përgjithësisht janë delikate dhe rrjedhimisht kërkojnë kujdes gjate përdorimit dhe posaçërisht gjate larjes. Nëse bëni gabime, veshja me krom do të prishet duke kompromentuar shkëlqimin e tyr
Buqetat. Si të krijoni kompozime me lule e bimë që rriten në kopshte e parqe?
Buqetat e mrekullueshme nuk gjenden vetëm në dyqanet e luleve...Edhe ju mund t’i krijoni ato.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Reklame
tfz
Reklame
inTV