Kërko Prona
Vendndodhja Tipi i prones Cmimi min: Cmimi max:
                      
Shfleto te gjitha
Posto Pronën Tënde


Si mund ta postoj njoftimin? Klikoni këtu

   Me Email
   Me SMS
   Me Telefon
   Me Postë
Të Sponsorizuara
Shitet truall 450m2 - 700€/m2
Shes Troje, Korçë
Shitet ose jepet me qera kompleksi me siperfaqe 2500m2
Jap me qira Komplekse, Qarku Durrës
Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L
Shes Toka, Tiranë
Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€
Shes Tjeter, Krujë
5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje - 103.000€
Shes Tjeter, Kavajë
Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€
e paspecifikuar Zyra, e papercaktuar
Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE - 350.000€
Shes Tjeter, Qarku Tiranë
Shiten 2 Njesi Plazh – Durres - 96.000€
e paspecifikuar Tjeter, e papercaktuar
Shitet Njesi 606 m2 dhe Bodrum 606 m2 ne Kavaje - 620.000€
Shes Tjeter, Kavajë
Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2 Kucove - 45.000€
Shes Dyqane, Kuçovë
Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2 Kukes - 170.000€
Shes Dyqane, Kukës
Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€
Shes Komplekse, Qarku DurrësElektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)
Megaflex
Tel: +355 6720 22658
E-mail: shitje@megaflexdysheke.com


Shitet truall 450m2
Cmimi: 700€/m2
Pozicioni Gjeografik: Korçë
Siperfaqja: 450m²
Tipi i Prones: Troje
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 05/03/2015
Okazion! Shitet apartament 2+1,
Cmimi: 470€/m2
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Siperfaqja: 93m²
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 13/03/2015
Artikuj Informative

Si të nisni një sipërmarrje të vogël
Endrra juaj është të zotëroni një sipërmarrje sado të vogël? Sfidat e vështirësitë do të jenë të pranishme çdo ditë. Mirëpo ndoshta, duke ndjekur këto këshilla, mund ta bëni diçka më të lehtë:


Ngjyrat, si t’i përdorim ato në marketing
Marketerët dhe grafik dizajnerët e kanë ditur prej kohësh që ngjyrat luajnë një rol kryesor në suksesin e një fushate marketingu.


Si të menaxhojmë më mirë një hotel
Si mund të jetë hoteli në një përmirësim të vazhdueshëm të shërbimeve që ofron? Më poshtë do të gjeni disa këshilla rreth një menaxhimi të mirë të një hoteli dhe klientëve të tij.


Argetohu Gjej
myikub
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300