Ne Qender te Korces, Shitet Vile 3 kateshe - e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE
ikub#: 1807270040
FOTO GALERI
Shitje
400 m²
Korçë
Adresa: Rruga Kongresi i Lushnjes, Lagje 12, Nr 16, Kati: 3, Tualete: 2, Rikonstruktuar, Garazh, Tarrace, Mobiluar,

Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Model i vilave italiane te larta dhe me dritare te medha. Vila eshte e rikonstruktuar dhe shume e mirembajtur. Kush eshte arkitekt ose inxhineir ja di vleren reale ketyre banesave. Vila eshte ndertuar ne kohen e Italise viti 1942 me arkitekture italiane me dritare e dyer te medha. Kati i dyte,catia solete plus cati me tjegulla me lartesi2,3 m.si dhe dyqani jane rikonstruktuar komplet ne vitin 2006 . Vila ka 3 ballkone, verande dhe garazh. Mundesi per te shfrytezuar catine per te krijuar ambjent shtese banimi ose papafingo. Vila ndodhet ne qoshe te rruges dhe perbehet dhe nga nje dyqan me nje siperfaqe te konsiderushme i perdorur me pare dhe si depo farmaceutike. Presim vetem telefonata serioze. Nr kontakti: 0692135719 Cmimi sipas vleres qe ka banase dhe vleresimit ne treg.
+355692135719
Korçë
Per me shume nga Privat+355692135719
Korçë
Per me shume nga Privat


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: DYQAN QENDER SHQIPERI SHTEPI VILE
Postuar nga: Vaso Nikolicari
ikub #:
1807270040
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved