Jepet me qera ambienti per biznes ose magazine
ikub#: 2005120074
FOTO GALERI
30.000 LEK/muaj
e paspecifikuar
85 m²
Tiranë
Adresa: Misto Mame tek rruga e re, Tirane, Kati: 1,

Jepet me qera ambienti per biznes ose magazine.

Ambienti eshte buze rruges dhe ka nje siperfaqe 85 m2. Siperfaqja mund te ndahet ne dy ambiente te ndryshme.

Dyqani ndodhet ne Misto Mame tek rruga e re.

Cmimi: 30.000 Leke/muaj

Kontakt: 0696060282 / 0682528207
0696060282
Tiranë0696060282
Tiranë


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: DYQAN MAGAZINE MISTO MAME QERA
Postuar nga: M.G
ikub #:
2005120074
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved