Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 2006040069
FOTO GALERI
76.000 €
Shitje
95 m²
Ali Demi
2+1
Adresa: Zona Ali Demi, Kati: 3, Tualete: 2, Ashensor,

Prane Ali Dem shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, dy tualete. Me orientim jug-lindje e cila ka diell dhe drite tere kohes. Objekti ka cilesi shume te larte ndertimi, termoizolim i cili nuk lejon mykun dhe lageshtine. Tuba te vecante ajrimi. 

Cmimi: 800 euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni: 0698080026
+355698080026
Ali Demi+355698080026
Ali Demi


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: Inovest
ikub #:
2006040069
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved