Tek Kopshti Botanik, Jepet me Qira Apartament 3+1
ikub#: 2006250076
FOTO GALERI
500 €/muaj
Qira
140 m²
Tiranë
3+1
Adresa: Kopshti Botanik, Kati: 2, Tualete: 2, Rikonstruktuar, Ashensor, Mobiluar,
Prane Kopshtit Botanik jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 140m2 . Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka mobilim komod dhe bashkekohore. Ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes.
Cmimi: 500 euro.
Per me shume informacion kontaktoni: 0698080800+355698080800
Tiranë+355698080800
Tiranë


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: JEPEN AMBIENT ME QIRA
Postuar nga: Onvis Real Estate
ikub #:
2006250076
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved