Ne Lezhe, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 2006290053
FOTO GALERI
35.000 €
Shitje
72 m²
Lezhë
2+1
Adresa: Lagjia Besëlidhja, prane gjimnazit"Hydajet Lezha", Lezhë , Albania, Kati: 4, Tualete: 1, Rikonstruktuar, Sistem Ngrohje, Mobiluar,

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe. Lagjja Beslidhja prane katedrales dhe gjimnazit "Hydajet Lezha".
Apartamenti i sapo rinovuar ne kat te 4. Apaartamenti pjeserisht i mobiluar, banjo dhe kuzhine e kompletuar.
35000 euro cmim i diskutueshem.
+355699829822
Lezhë+355699829822
Lezhë


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 BALLKON LEZHE OKAZION
Postuar nga: VjollcaImeraj
ikub #:
2006290053
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved