Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+BLK
ikub#: 2006290091
FOTO GALERI
47.000 €
Shitje
67 m²
Unaza e Madhe
2+1
Kati: 2,
Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqja e apartamentit 67.2m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti• Ballkoni.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Orientim i mirë ndaj dritës
Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!
 
Kodi:future16414+355697015476
Unaza e Madhe
Per me shume nga Future Home+355697015476
Unaza e Madhe
Per me shume nga Future Home


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006290091
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved