Prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 2006290071
FOTO GALERI
78.000 €
Shitje
92 m²
Shqiperi
2+1

Shitet apartament 2+1,92m2, me hipoteke,78000 euro prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe me punime shume cilesore.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi  modern dhe prane rruge kryesore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje+ kuzhina, nje koridor shperndares, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
+355688722865
Shqiperi
Per me shume nga REAL INVEST+355688722865
Shqiperi
Per me shume nga REAL INVEST


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: Sheje Kasa
ikub #:
2006290071
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved