Tek Unaza e Re, Shitet Apartament 1+1+BLK
ikub#: 2006290094
FOTO GALERI
39.780 €
Shitje
66 m²
Unaza e Madhe
1+1
Kati: 2,
Disponojmë Apartament 1+1 për shitje,në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës L .Apartamenti është i organizuar nga salloni,dhoma e gjumit,tualeti dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati te ri ne fazë ndërtimi dhe ka një sipërfaqe prej 66.30 m2.Apartamenti ka orientim shumë të mirë ndaj diellit. Për ta vizituar na kontaktoni!
 
Kodi:future16455+355695610929
Unaza e Madhe
Per me shume nga Future Home+355695610929
Unaza e Madhe
Per me shume nga Future Home


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 1+1 SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006290094
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved