Tek Unaza e Re, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 2006290089
FOTO GALERI
80.000 €
Shitje
105 m²
Unaza e Madhe
2+1
Kati: 8,
Disponojmë Apartament 2+1 për shitje,në zonën e Unazës së Re,pranë "El Sahara".
Sipërfaqja e përgjithshme është 104.87 m2,ndodhet në katin e 8-të, i pajisur me Certifikatë Pronësie, ndodhet në një nga zonat më të lakmuara të Tiranës,e cila ka një zhvillim të gjithanshëm në kohët e fundit.Apartamenti është me punime mjaft cilësore duke filluar që nga hyrja e tij, dera e blinduar Dierre, Dritaret janë PVC me 7 dhoma dhe 3 Xhama, cilësia është maksimale me grilë të komanduar me korent, vetratat gjithashtu janë PVC 7 Dhoma me 3 xhama dhe me mekanizëm Volkswagen, të gjitha materialet e përdoruara për tualetet janë të një cilësie të lartë me multistrat, sistemi elektrik BTicino Axolute dhe hidraulik është i gjithi italian.Aparatmenti është i shtruar me parket gjerman me rimeso druri, e gjithë siperfaqja e jashtme e apartamentit është e izoluar me lesh guri 5 cm, tenda e ballkonit është e komandueshme në distancë, si dhe cdo gjë brenda është arreduar deri në detaje. Bashkë me Apartamentin është mundësia që të blini edhe një garazh për 2 automjete me siperfaqje 64 m2 në cmimin 30.000 Euro.Për ta vizituar na kontaktoni!
 
Kodi:future16428+355697015481
Unaza e Madhe
Per me shume nga Future Home+355697015481
Unaza e Madhe
Per me shume nga Future Home


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
800€/m2
95m²
Ali Demi
2+1
80.750€
95m²
Ali Demi
2+1
1.100€/m2
99m²
Selvia
2+1
1.100€/m2
105m²
Selvia
2+1
1.550€/m2
98m²
Rr. Barrikadave
2+1
72.000€
96m²
Tiranë
2+1
850€/m2
109m²
Ali Demi
2+1
850€/m2
98m²
Ali Demi
2+1
70.000€
80m²
Rr. Durresit
1+1
95.200€
69m²
Komuna e Parisit
1+1
53.000€
49m²
Pazari i Ri
1+1
47.450€
73m²
Porcelan
1+1
63.000€
98m²
Laprake
2+1
130.000€
125m²
Sheshi Skenderbej
2+1
92.000€
100m²
Kodra e Diellit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2006290089
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved