ebuy.al
Alexa Alexa
header
KERKO PRONA
Teksti: Vendodhja:
Cmimi:  -    Lloji:
Okazion:
BKT
Okazion
Cmimi: 2.600.000L
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Siperfaqja: 5450 m2
Tipi i Prones: Toka
Tipi i Transaksionit: Shes
Data e Regjistrimit: 03/04/2014
Cmimi: 6.000.000L
Pozicioni Gjeografik: Berat
Siperfaqja: 488 m2
Tipi i Prones: Troje
Tipi i Transaksionit: Shes
Data e Regjistrimit: 03/04/2014
Cmimi: 60.000€
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Siperfaqja: 105 m2
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: Shes
Data e Regjistrimit: 03/04/2014
Cmimi: 140.000€
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Siperfaqja: 137 m2
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: e paspecifikuar
Data e Regjistrimit: 03/04/2014
Të Fundit
Shitet Are, Truall dhe Ndertese
10.000.000L
Shkodër
Kavaje, shitet Apartament 59 m2
2.000.000L
Kavajë
Shitet toke
2.600.000L
Durrës

footer
Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan