Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes
✖Mbyll
Njoftimet e fundit
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICU... - Facile.it

Facile.it kerkon te punesoje: Consulenti Telefonici Assicurativi. Facile.it...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Sostariffe cerca urgentemente 130 Con... - SosTariffe.it

Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché ...
Operator
Punonjes
Deri me: 07/03/2017
Ish Blloku
Sostariffe cerca urgentemente 6 Team ... - SosTariffe.it

SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce ...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 07/03/2017
Tiranë
Kerkohen Operatore - PARR SHPK

Parr Sh.p.k kerkon te punesoje: 50 operatori telefonici per un’attività di r...
Operator
Punonjes
Deri me: 23/02/2017
Tiranë
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ADSL&E... - Facile.it

Facile.it kerkon te punesoje: Consulenti Telefonici ADSL&Energia. Facile.it...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Analisti di Portafo... - PARR SHPK

PARR SHPK kerkon te punesoje: Analisti di Portafoglio. Kerkesat/Kualifikime...
Drejtues/Menaxher
Menaxher
Deri me: 25/02/2017
Tiranë
SosTariffe CAMBIA SEDE ED ASSUME 150 ... - SosTariffe.it

SosTariffe CAMBIA SEDE ED ASSUME 150 CONSULENTI NELLA CAMPAGNA INBOUND COMMER...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/08/2016
Tiranë
Kerkohen Operator Telefonie ne fushen... - Life shpk

Life shpk kerkon te punesoje: Operator. Kerkohen operatore telefonik qe jan...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/04/2017
Tiranë
Kerkohet Team Leader - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: Team Leader Cerchiamo Team Le...
Operator
Punonjes
Deri me: 14/10/2016
Tiranë
Kerkohen Operatori Inbound Commerciale - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: Operatori inbound commerciale Op...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/10/2016
Tiranë
Kerkohet Responsabile Call Center Com... - Consulcesi Service

Consulcesi Service sh.p.k è una società Italiana di servizi con sede in quatt...
Operator
Punonjes
Deri me: 20/08/2016
Tiranë
Kerkohet TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ... - Facile.it

Facile.IT kerkon te punesoje: TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ASSICURAZIONI AUTO...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
SosTariffe CAMBIA SEDE ED ASSUME 150 ... - SosTariffe.it

SosTariffe CAMBIA SEDE ED ASSUME 150 CONSULENTI NELLA CAMPAGNA INBOUND SALES ...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/08/2016
Tiranë
Kerkohen Operatore via chat in forma ... - PARR SHPK

PARR SHPK kerkon te punesoje: Operatori per un’attività di assistenza client...
Operator
Punonjes
Deri me: 25/02/2017
Tiranë
Kerkohen Operatore Telefonico - attiv... - Life shpk

Life shpk kerkon te punesoje: Operatore Telefonico - attività di presa APPUN...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/04/2017
Tiranë
Kerkohen Operatori Inbound - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: Operatori Inbound Per l’ampliamen...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/10/2016
Tiranë
Cerchiamo 100 operatori per presa app... - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: 100 operatori per presa appuntamen...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/10/2016
Tiranë
Ofrohet Vend Pune Consulente Telefonico - Consulcesi Service

Consulcesi Service kerkon te punesoje: Consulente telefonico lingua inglese ...
Operator
Punonjes
Deri me: 10/11/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Laborante - VIRHOV

Laboratori Virhov kerkon te punesoje: Tre laborante me profilin biokimik - k...
Tjeter
Ekspert
Deri me: 31/07/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Asistente Zyre - ERCA

Agjensia e punesimit ERCA ofron mundesi punesimi si Asistene zyre ne Tirane....
Asistente
Punonjes
Deri me: 08/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune operator telefonik - Callnet

CALLNET GROUP cerca: Operatori per attivita outbound Su campagna VODAFONE I...
Operator
Punonjes
Deri me: 09/09/2016
Tiranë
Ofrohen vende te lira pune - ERCA

Agjensia e punesimit ERCA shpall te hapur pozicionet vakante te punes brenda ...
Inxhinier Mekanik
Punonjes
Deri me: 07/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Kitchen Staff, Host... - ERCA

Agjensia e punesimit ERCA ofron mundesi punesimi ne Dubai dhe Abu Dhabi ne po...
Kuzhinier
Deri me: 07/08/2016
St. Selman Stermasi
Agjensia e punesimit ERCA ofron munde... - ERCA

Agjensia e punesimit ERCA ofron mundesi punesimi ne pozicionin e punes si Jur...
Jurist
Ekspert
Deri me: 13/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi S... - SH.P.S.F INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA

Ofrohet vend pune: Punonjes sherbimi (roje) Kriteret: - mosha 24 - 45 vjec...
Roje
Punonjes
Deri me: 22/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Visual Merchandiser... - ALBA PUNESIM

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te sa...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 27/07/2016
Tiranë
Kerkohet Kamarier dhe Banakier - AGIKONS sh.p.k

Shoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerko...
Kamarier/Banakier
Punonjes
Deri me: 27/07/2016
Vlorë
Ofrohet vend pune Administrator - ALBA PUNESIM

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te sa...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 28/07/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Kryekamarier - AGIKONS sh.p.k

Shoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerko...
Kamarier/Banakier
Punonjes
Deri me: 27/07/2016
Sarandë
Ofrohet vend pune Koordinator Shitjes... - ep & partners consultancy

EPPC Albania kërkon një: Koordinator shitjesh në transportin rrugor të mallr...
Agjent Shitjesh
Supervizor
Deri me: 25/07/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Recepsionist/e - AGIKONS sh.p.k

Shoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerko...
Sekretar/Recepionist
Punonjes
Deri me: 27/07/2016
Vlorë
Ofrohet vend pune Drejtues kantieri - ALBA PUNESIM

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te sa...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 28/07/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Menaxher i Sherbimeve - AGIKONS sh.p.k

Shoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerko...
Drejtues/Menaxher
Menaxher
Deri me: 27/07/2016
Vlorë
Ofrohet vend pune Menaxher/e Financiar - AGIKONS sh.p.k

Shoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerko...
Drejtues/Menaxher
Menaxher
Deri me: 04/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Shef Marketingu dhe... - Incomed sh.p.k

Ofrohet vend pune Shef Marketingu dhe Shitjesh Incomed shpk , starton qe pre...
Marketing/Marredhenie me publikun
Ekspert
Deri me: 19/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Manager HSE - ALBA PUNESIM

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te sa...
Drejtues/Menaxher
Menaxher
Deri me: 28/07/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Operator Telefonik - Privat

Call center italiano, effettua campagna di presa appuntamenti Non facciamo v...
Operator
Punonjes
Deri me: 19/08/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Avokate (F) - Fare Impresa

Fare Impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per pozicionin e: Avo...
Avokat
Ekspert
Deri me: 19/08/2016
Tiranë
Ofrohet Internship Ekonomi, Sarande - Fare Impresa

Fare Impresa është duke rekrutuar kandidatë potenciale për: Internship ne Ek...
Ekonomist
Punonjes
Deri me: 19/08/2016
Sarandë
Ofrohet vend pune Arkitekt - Privat

Kerkohet te punesohet: Arkitekt per realizim projektesh ekzekutiv. Kritere...
Arkitekt
Punonjes
Deri me: 18/08/2016
Tiranë
123...>>
POSTO NE WEB
OFERTE PUNE
OSE
CV
Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
Per punekerkuesit
menaxho aplikimet
Per punedhenesit
menaxho ofertat
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Artikuj informative
Si të shmangësh zemërimin dhe koston që prodhon ai
Të inatosesh të bën keq për shëndetin thonë disa shkencëtarë, ndërsa të tjerë nuk bien gjithmonë dakord me këtë shprehje.
Si te vishemi ne nje interviste per pune
Intervista ne te vertete eshte dicka stresuese.
Si te kerkosh pune ne kohen e internetit?
Jemi pjesë e “LinkedIn”, “Twitter”, dërgojmë e-maile, shkruajmë në blogje dhe nuk kalojmë ditë pa i hedhur një sy të shpejtë profilit tonë në “Facebook”. "Social Media", pikat tona të takimit social n
Si të kemi një zgjim sa më të lehtë në mëngjes
Mos harroni se zgjimi ne mëngjes është momenti me i rëndësishëm i ditës. Ky moment është ne gjendje te përcaktojë gjendjen tone shpirtërore, vendosmërinë për tu përballur me problemet e ditës, madje e
Si te parandaloni lodhjen ne pune?
Pasditeve, pas një orari të gjatë pune ndiheni të lodhur dhe pa energji.
Si te shmangim keqkuptimet?
Edhe pse komunikimi është elementi kryesor në një kompani, prap është e vështirë të gjesh një kompani që nuk ka dështimet e saj momentale pikërisht në këtë pikë.
Reklame
inTV


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris