Pushime ne Maldive
ikub#: 1706160124
1.599 €
30/06/2017
Jashte Shqiperise
PARAJSA NE TOKE, MALDIVE
 
Me plazhe me rërë të bardhë, ujë të ngrohtë e të kthjellët si kristali të Oqeanit Indian dhe klimë të këndshme gjatë gjithë vitit, Maldivet janë destinacioni më i dëshiruar për pushime.
 
The Beehive 4* (Paketa ne kete hotel kushton 1599 €/Person per 7 nete me mengjese)
 
Canareef Resort 4* (Paketa ne kete hotel kushton  1760€/Person per 7 nete me te treja vaktet)
 
Holiday Island Resort and Spa 4* (Paketa ne kete hotel kushton 2159€/Person mengjes e darke ose 2325€/Person me te treja vaktet
 
Paradise Island Resort & The Heaven at Paradise Island Resort 5* (Paketa ne kete hotel kushton 2371€/Person mengjes e darke ose 2537€/Person me te treja vaktet)
 
 
Ne cmim perfshihet:
 
– Fluturimi me avion vajtje ardhje
 
– Transfertat aeroport hotel dhe anasjelltas
 
– Akomodimi ne Hotel me sherbim perkates te secilit hotel (vaktet varen nga hoteli qe zgjidhni)
 
 
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4-6 jave jave para nisjes, qe te kapni cmime te lira. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Ne datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit  biletat duhet te rezervohen edhe shume kohe me parpara se 4 jave pasi kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Maldive. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre per t’ju orientuar rreth cmimeve, te cilat nuk jane fikse gjithmone pasi mund te levizin ne varesi te periudhes se kerkuar.

NJOFTIMET E FUNDIT
28/08/2017
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per: KALEMI TRAVEL & TOURS MALDIVE PUSHIME
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706160124
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved