Fundjave ne Valbone
ikub#: 1706170025
59 €
24/06/2017
Valbone

Nisje me dt. 24 Qershor, 2 Dite, Cmimi €59
Lundrim per 2 ore ne liqenin e Komanit (trageti alpin)
Akomodim ne hotel Fusha e Gjes (Valbone)
Mengjes + Dreke + Darke ??perfshire ne cmim
Ne cmim perfshihet:
- Transporti: Tirane – Valbone – Gjakove – Prizren – Tirane
- Bileta e tragetit Koman – Fierze
- Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)
- Darka e dites se pare dhe Dreka e dites se dyte me gatime tradicionale te Valbones
- Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone
- Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit
- Mbremje festive me muzike me DJ


NJOFTIMET E FUNDIT
28/08/2017
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDJAVE
Postuar nga: SOLE TRAVEL
ikub #:
1706170025
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved