Udhetim ne Prage
ikub#: 1706190119
299 €
25/06/2017
Ceki
Prage 4 dite, 299€
 
Fundjave ne Prage duke filluar nga 299 €/Person.
 
Ne cmim perfshihet:
 
– Udhetimi me avion vajtje ardhje nga Tirana
 
– Akomodimi ne Hotel per 3 nete me mengjes ne qendet te qytetit
 
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires,perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezonit veror pasi kosto e biletave ne kete periudhe eshte me e larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Prage. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre.
 
Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:
 
Darke ne nje nga restorantet me te vecanta ne qytet qe daton qe ne ne kohen e mesjetes, ushqim 5 mundesi zgjedhjesh dhe pije pa limit – 35 €/Person
Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Prages planifikuar per 1 ose 2 dite, me guide dhe autobus – 30 €/Person
Bilete per hyrje ne “Ora Astronomike” 600 vjecare, mundesi me kete bilete per te anashkaluar rradhen atje dhe per te shijuar nje pamje te bukur – 15 euro
Rreth 3 ore darke ne anije me muzike live – 35 €/Person
 
 
Ostas 3* (Paketa ne kete hotel kushton 299 €/Person)
Hotel Golf Depandance 4* (Paketa ne kete hotel kushton 309 €/Person)
Galerie Royale 4* (Paketa ne kete hotel kushton 315 €/Person)
Iron Gate Hotel & Suites 5* (Paketa ne kete hotel kushton 370 €/Person)
President Hotel 5*  (Paketa ne kete hotel kushton 380 €/Person)

NJOFTIMET E FUNDIT
28/08/2017
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per: KALEMI TRAVEL & TOURS PRAGE UDHETIM
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706190119
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved