Plazh All Inclusive në Maltë
ikub#: 1707140025
399 €
07/09/2017
Europe
4 Ditë - 399€
 
 
Hotel St George's Park 3* Dhomë Standart -399€
 
Hotel Qawra Palace 4* Dhomë Standart -499€
 
 
Dita e Parë, 8 Shtator 2017: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të datës 7 Shtator me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Fluturimi Direkt Shkup - Maltë. Nisja në orën 06.00. Mbrritja në Maltë në orën 07.55. Transferta për në Qytet. Shëtitje Panoramike me Autobus për të vizituat Monumentet më Kryesore të maltës. Sistemimi në Hotel. Darkë dhe Fjetje.
 
Dita e Dytë, 9 Shtator 2017: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.
 
Dita e Tretë, 10 Shtator 2017: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.
 
Dita e Katërt, 11 Shtator 2017: Transferta për në Aeroportin e Maltës. Fluturimi Direkt Maltë - Shkup. Nisja nga Malta në orën 08.25. Mberritja në Shkup në orën 10.10. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.
 
Në pagesë përfshihen:
- Fjetje 3 Netë në Hotel 3*, All Inclusive (Mëngjes, Drekë dhe Darkë, Pije të përfshira).
- Shëtitje Panoramike në Maltë,
- Fluturimi Direkt Shkup - Maltë - Shkup.
- Një Bagazh Falas për Checkin dhe një çantë e vogël me vete.
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Maltës në Hotel.

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi
02/09/2017
Afrika

Shfleto artikuj te tjere per: MALTA
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1707140025
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved