Preveza – Parga All Inclusive
ikub#: 1707140088
89 €
31/07/2017
Greqi
Preveza – Parga All Inclusive, €89
 
Rezervoni pushimet tuaja verore me Kalemi Travel dhe perfitoni pushime te tjera FALAS.
 
Nisja nga Tirana ne oren 03:00 heret ne mengjes. 
 
Per data te tjera, apo per paketa 8 ditore na kontaktoni:
 
Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),
2. Vajtje – Ardhje me autobus.
 
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
 
 
18 Korrik, 4 dite
Niko 2*S Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 109.00
Poseidon Beach 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 179.00
Lichnos Beach 5* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë) € 469.00
 
21 Korrik, 5 dite
Niko 2*S Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 149.00
Poseidon Beach 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 249.00
Lichnos Beach 5* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë) € 629.00
 
25 Korrik, 4 dite
Niko 2*S Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 129.00
Poseidon Beach 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 209.00
Lichnos Beach 5* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë) € 489.00
 
28 Korrik, 5 dite
Niko 2*S Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 179.00
Poseidon Beach 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 279.00
Lichnos Beach 5* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë) € 659.00
 
1 Gusht, 4 dite
Niko 2*S Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 149.00
Poseidon Beach 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 229.00
Lichnos Beach 5* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë) € 509.00
 
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi
02/09/2017
Afrika

Shfleto artikuj te tjere per: KALEMI TRAVEL & TOURS PLAZH PREVEZA-PARGA
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1707140088
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved