Punta Cana
ikub#: 1707140017
1.280 €
11/09/2017
Amerika e Jugut
Relax & Fun me 5* ALL Inclusive
 
Natura Park Beach 5* me cmimin 1280€ / Personi
 
Pakete e Plote 10 Ditore
 
Perfshihet ne cmim:
Bileta vajtje-ardhje Tirane - Punta Cana ne dt.11 - 19 Shtator
Akomodimi ne Punta Cana ne dt.12 - 19 Shtator / 8 Dite / 7 Nete
Ushqimi ALL Inclusive ne Punta Cana
Transferta ne Punta Cana me minibus AC
Siguracionet e shendetit ne udhetim
Taksat aeroportuale dhe tarifa e sherbimit
2 Vende disponibel
Per resorte te tjere me 5* ne Punta Cana , Kontaktoni
 

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi
02/09/2017
Afrika

Shfleto artikuj te tjere per: PUSHIME VERORE
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1707140017
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved