Pushime ne Maldive
ikub#: 1707170015
1.630 €
02/09/2017
Afrika
Duke filluar nga 1630€ / Personi / Pakete e Plote
 
Holiday Island Resort & Spa me cmimin 1630€
 
Website:https://www.villahotels.com/en/resort/holiday-island
 
Perfshihet ne cmim:
Bileta e avionit me Turkish Airlines , vajtje - ardhje ne dt.2-10 Shtator , 1 tranzit afersisht 2 ore
Akomodim ne Resort 3-10 Shtator / 8 Dite / 7 Nete
Ushqimi Mengjes + Dreke + Darke / Full Board
Transferta ne Maldive me Domestic Flight + Speed Boat
Taksat vendase GST dhe Green Tax
Tarifa e sherbimit
Disponibilitet i limituar
Per data dhe resorte te tjere disponibel , Kontaktoni
-- 
"LOLI TOURS"
Address : Rruga Kavajes , perbri Kishes Katolike , Tirane
Tel : +355 42273405
Mob : +355 674076678 / 672024122
Web : www.lolitours.come 
Email : info@lolitours.com

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi
02/09/2017
Afrika

Shfleto artikuj te tjere per: PLAZH
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1707170015
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved