Ventouris
Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Do shikosh arkitekture ultra moderne : Vizito Dubain
ikub#: 1710120163
595 €
26/10/2017
Emiratet
26 Tetor, 5 ditë, €595
 
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
 
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.
 
Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje – €79
2. Darkë në Hotel Burj Al Arab – €179
3. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa – €49
4. Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow – €43
5. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë – €470692040020
Per me shume nga Bora Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
05/11/2017
Itali
18/11/2017
Ceki
18/11/2017
Turqi
Shfleto artikuj te tjere per: DUBAI
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1710120163
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved