Ventouris
Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Vjeshte ne Vjene dhe Budapest
ikub#: 1710120161
199 €
01/11/2017
Austri
1 Nëntor , 5 Ditë €199 
 
Me shume detaje, te përfshira :
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.0692040020
Per me shume nga Bora Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
05/11/2017
Itali
18/11/2017
Ceki
18/11/2017
Turqi
Shfleto artikuj te tjere per: BUDAPEST VJENA
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1710120161
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved